Chyba dotąd nie mieliście pojęcia o len do – zapoznacie się z tego wpisu z uwagą o co chodzi

By admin2 komentarze
Advertisment

odchudzanie

Szanowni czytelnicy bez kozery przyznajmy, że Len do jest jednym z tych produktów które nie były ostatnio reklamowane. Zróbmy to na tym blogu. Ta nasza charakterystyka nie jest zbyt przydługa.
Zacznijmy od tego, że dieta oznacza inaczej kontrolę nad liczbą i jakością spożywanych produktów oraz płynów, a nie wyłącznie pomniejsza odżywianie. Odpowiednio obrana dieta dostarcza witalność i właściwą kondycję, pomaga utrzymać odpowiednią masę organizmu i szczupłą postawę, spowalnia procesy starzenia, zapobiega chorobom, pozwala pokonywać różne dolegliwości. Życzę wszystkim prędkiego uleczenia z otyłości.
Ale po kolei opiszmy len do.

  Skład Skład 1 tabletki:len mielony odolejony 250 mg,wodorowęglan magnezowo – glinowy 250 mg (zawartość magnezu 60 mg – 20% zalecanego spożycia dziennego), sorbitol, mannitol, olejek mietowy, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).   Sposób użycia Osłonowo na nasz żołądek 1 – 2 tabletki 3 razy dziennie, ssać albo pogryźć przed albo w trakcie posiłku. Na zgagę: ssać albo pogryźć i połknąć jednorazowo 2 – 3 tabletki. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.   Wskazania Zaleca się: stosować jako środek osłaniający, zobojętniający kwasy żoładkowe, na zgagę, przy zaparciach jako środek łagodnie przeczyszczający. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.   Działanie Śluz powstający z pęczniejących nasion lnu powleka cienką warstwą błony śluzowe przełyku, żołądka i dwunastnicy osłaniając je przed działaniem kwasów żołądkowych. Wlókna z nasion delikatnie drażnią ściany jelita, poprawiając jego perystaltykę. Jednocześnie śluzy i pęczniejace włókna rozmiękczają treść jelitową, ułatwiając tym wypróżnianie. Wodoroweglany glinu i magnezu zobojętniaja nadmiar kwasów żołądkowych.

Jak zazwyczaj powiada jeden bohater filmu: chudym to także każden jeden chce być ale- w praktyce odchudzić się to także nie ma- komu. W Internecie może być dużo złych rad dotyczących jedzenia przed treningiem. Dużo osób uważa, że nie powinno się jeść przed ćwiczeniami, bo jesteśmy w stanie mieć skurcze, lub mdłości. Z drugiej strony pewna część osób nie je przed treningiem, bo ich zdaniem spala się wtenczas więcej kalorii. Niektórzy sportowcy uważają, że gdy nie jedzą przed treningiem, to także mają więcej energii, bo nie marnują jej na procesy trawienne. Niestety wszystkie te przekonania sa kłamstwem. Prawda może być taka, że potrzebujesz dodatkowej energii podczas wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń. To także ile uda Ci się spalić zależy od tego, co zjadłaś, gdy i ile minęło od posiłku.
Zatem skutecznia dieta może być tak ważna dla organizmu człowieka. Na chwilę obecnie zalecaną poprzez urzędników i lekarzy może być tzw. skutecznia dieta śródziemnomorska zbudowana w kształcie piramidy, składającej się z produktów zbożowych, warzyw, owoców, ograniczonej ilości produktów zwierzęcych (mięsa, jaj), i minimalnej tłuszczów i słodyczy. Piramida ta zmienia od czasu do czasu kształt, w zależności kto chce sie wykazać swoja wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Opisywana skutecznia dieta według tzw. piramidy może być to również skutecznia dieta wysokowęglowodanowa, która może być oparta na zaleceniach tzw. „Food guide pyramid”, opracowanego poprzez United States Department of Agriculture i może być ona dość powszechnie uważana za zdrową poprzez większość ośrodków naukowych zajmujących sie kwestiami zdrowego odżywiania. jak to wszystko skutecznia dieta ta nie mniej jednak może być coraz bardziej krytykowana z naukowego punktu widzenia i proponuje się dokonanie dość istotnych zmian w tym modelu żywienia, w oparciu o coraz bardziej przekonujące wyniki najnowszych badań naukowych.
Na koniec dodamy parę zdań w temacie odchudzania.Podawanie cynamonu do potraw może być uzasadnione. Przyprawa ta ma właściwości bakteriobojcze i przeciwzapalne, czyli pomaga utrzymać formę w okresach nasilonych przeziębień. Ogranicza również wzrost i rozmnażanie drożdżaków np. męczącego wielu ludzi grzyba Candida. Olejki eteryczne cynamonu zawierają ok. 80 % aldehydu cynamonowego (cynamalu), którego syntetyczny analog stosowany może być w rolnictwie jak fungicyd (preparat chemiczny stosowany w zwalczaniu grzybów atakujących rośliny) i środek owadobójczy. Cynamon pomaga zwalczać mdłości – wprawdzie nie tak bardzo dobrze jak imbir, ale jednak, zwłaszcza przy dłuższym stosowaniu. Właściwości prozdrowotne cynamonu byly wykorzystywane od wieków. Najpierw w Azji (głownie Indiach i Chinach), a w następnej kolejności więc już blisko na całym świecie. Podawano jego jako lekarstwo na poprawę krążenia, stosowano w higienie jamy ustnej, podczas problemów trawiennych, w bólach mięśniowych i menstruacyjnych. Był ratunkiem dla przeziębionych. Naukowcy z Pakistanu (Peshawar Agricultural University) na podstawie przeprowadzonych badań wysnuli wniosek, że cynamon podawany diabetykom zmniejszałby możliwość rozwoju dolegliwości i minimalizowal rozwój powikłań sercowo-naczyniowych.

Advertisment
Uncategorized

2 komentarze to “Chyba dotąd nie mieliście pojęcia o len do – zapoznacie się z tego wpisu z uwagą o co chodzi”

  1. mirabbelle SC napisał(a):

    Tak teoretycznie to także każdy to także wie, ale można powtórzyć . W spadku po przodkach odziedziczyliśmy mechanizmy obronne przed głodem. Praczlowiek skazany był bowiem, na długie i częste głodówki a obfite pożywienie trafialo mu się raz na pewien czas (gdy udało się upolować jakieś zwierzę).

  2. Henia XYZ napisał(a):

    Jest prawdopodobne że Marian Adamski napisał coś tam o Len do. Ale czy to istotna notka to już nie wiem.

Blue Taste Theme created by Jabox